alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

3,00×7,00 = 21 m2 Konteyner

3-7-m2

3,00×7,00 = 21 m2 Konteynerler

İnşaat sektörünün neredeyse simgelerinden biri olan konteynerler hızlı kurulum, zemin şaseli olması ve çok kez kullanılma özellikleri nedeniyle farklı ihtiyaçların karşılanması amacıyla kullanılmaktadır. Bunların başında şantiye mobilizasyonları gelmektedir. Şantiye kurulumunda ihtiyaç duyulan ofis, yemekhane, yatakhane, wc-duş konteynerleri örneklerden bazılarıdır. Bunun yanı sıra, üretiminin tamamı fabrika ortamında gerçekleştirilen konteynerler acil yerleşim ihtiyaçlarının da vazgeçilmez ürünleri arasındadır.
Kaynaksız yapı teknolojisi ile ürettiğimiz konteynerler, kullanım yeri ve amacına göre tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak üretilebilir. Ürünlerimizin gerekli olan yüzey kaplamalarında, müşterilerimizin seçimi doğrultusunda boyalı galvaniz sac veya fibercement teknolojisi ile üretilen A-1 sınıfı yanmaz Hekimboard markalı levhalar kullanılmaktadır. Büyük mekan ihtiyacının olduğu yerler için 21 m2 lik standart ürünlerimiz kullanılabilir.
Standart ebatlarımızdan olan 3,00×7,00 m ebatlarındaki konteynerlerimiz Hekim Panel veya Hekim Klasik sistem olarak, monoblok, demonte veya birleşimli olarak üretilir. Elektrik ve sıhhi tesisatlar tercihe göre, sıva altı veya sıva üstü olarak projelendirilir.