alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Askeri Konteyner

askeri-konteyner

Askeri Konteynerler

Konteynerler hızlı ve çabuk kurulabilmesi ve sağladığı konfor açısından birçok sektörde farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Askeri konteynerler zor arazi koşullarında acil ve hızlı yerleşim yapılması gereken alanlar için kullanılmaktadır. Askeri konteynerlerin kullanılmasının birçok nedeni vardır. Bu nedenlerden bazıları konteynerin ısı, ses, su yalıtımının olması, konforlu olması ve çabuk kurulabilmesidir.

Askeri konteynerler içinde barınacak personelin rahat edebilmesi için idealdir. Konteyner olarak tasarlanan askeri yapılarda standart ofis, yemekhane, yatakhane vb. planlarımız dışında özel isteklere göre hazırlanan modül çözümlerimiz de yer almaktadır. Ayrıca askeri yapılar için önemli önceliklerden biri olan kurşun dayanımı sağlanmış özel ürün geliştirme çalışmalarımız da devam etmektedir.

Konteyner askeri yapılarında monoblok çözümler için, Hekim Panel ve Hekim Klasik modellerimiz, demonte çözümler için Hekim Flat-pack, Hekim Demontabl ve Hekim Profil Sistem konteyner modellerimiz uygulanmaktadır. En doğru ve uygun çözüm profesyonel teknik kadrolarımız tarafından belirlenerek gerekli üretim, sevkiyat ve montaj organizasyonları yapılır.