alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Eğitim Konteyneri

Egitim Konteyneri

Eğitim Konteynerleri

Günümüzde eğitim betonarme binalar ile sağlanmaktadır. Doğal afet ya da acil olarak eğitim verilmesi gereken alanlar için ise eğitim konteynerleri tercih edilmektedir. Eğitim konteynerinin tercih edilme nedenlerinden biri betonarme binalara kıyasla çok kısa sürede üretilip, kurulmasıdır. Eğitim konteyneri insanların eğitimi rahatça alabileceği yerleri oluşturmak amacıyla üretilmektedir. Bu sebeple eğitim konteynerleri için konfor, güven ve ses, su, ısı yalıtımı oldukça önemlidir. Firmamızın ürettiği eğitim konteynerleri ses, su ve ısı yalıtımlı olup oldukça konforludur.

Monoblok konteyner olabileceği gibi, birleşimli konteyner uygulamaları da talep edilmektedir. Standart ebatlarımız olan 2,4×6,0 ve 3,0 x7,0 m dışında müşteri taleplerine uygun ebatlar da üretilebilmektedir.

Konteyner eğitim yapılarında Hekim Panel Sistem ve Hekim Çelik Karkaslı Sistem’e göre detay çözümleri yapılmaktadır. Özellikle soğuk iklim bölgelerinde talep edilmesi durumunda, zemin yalıtımı ve eğimli çatı uygulaması da yapılmaktadır.