alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Firma Profili

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

firma-profili

Firmamız Hakkında

1989 yılında İstanbul’da kurulan, hafif çelik yapı sektörünün lider firması Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye’de ve dünyada yüksek kalite standartlarında prefabrike yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Hazır yapıların üretiminde kullanılan ana hammaddelerin tamamını kendi bünyesinde üreten Hekim Holding‘in amiral firması Prefabrik Yapı A.Ş., tüm üretimlerinde dünyada önemli bir teknolojik gelişme olarak kabul görmüş özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ve Türkiye’de ilk defa yine kendi bünyesinde ürettiği fibercement levhaları kullanmaktadır. Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Hafif çelik yapı üretiminde, geliştirdiği teknoloji, kapasite, makine ekipmanları, profesyonel kadrosu, tamamı kendi öz varlığı olan 160.000 m2’lik üretim tesisleriyle dünyanın sayılı firmalarından olan Prefabrik Yapı A.Ş., Hekim Holding’e bağlı diğer grup şirketleri ile birlikte 1000’e yakın çalışanı ve 80’i aşkın ülkeye yaptığı ihracat ile 23 yıldır yerli ve yabancı binlerce müşterisine hizmet vermektedir.

KAPASİTEMİZ
Prefabrik Yapı & Hafif Çelik Yapı: 210.000 m2/ay
Konteyner: 6.000 ad./ay
Kabin: 8.700 ad./ay
Yapısal Çelik: 67.500 m2/ay

Neden Biz?

01

Sektöründe Liderdir

Hazır yapıların üretiminde kullanılan ana hammaddelerin tamamını kendi entegre tesislerinde üreten dünyanın tek hazır yapı üreticisidir.

03

Kalite ve Zaman Kazandırır

Müşteri beklentilerinin ötesinde, sunduğu kaliteli ve zamanında hizmet ile fark yaratan bir firmadır.

02

Üretim Güvencesi Sağlar

160.000 m2 lik entegre üretim tesisleri, yüksek üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin tüm taleplerini karşılar.

04

Teknoloji Noktasıdır

Kullanmakta olduğu son teknoloji üretim hattı ve makine ekipmanları ile, müşterilerine yaratıcı ve esnek çözümler sunar.

05

Çevreye Duyarlıdır

Sahip olduğu teknolojileri ve kullandığı malzemeler ile doğa dostu mekanlar sunar.

07

Çözüm Odaklıdır

Mimar ve mühendislerden oluşan deneyimli ve uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerine profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşır.

06

Profesyoneldir

Uluslararası sertifikasyon ve kalite belgeleri ile, 60’ın üzerinde ülkede 20.000’den fazla müşterisiyle, dünya ölçeğinde projeler gerçekleştirir.

08

Fiyat Avantajı Sağlar

Fiyat-performans değerlendirmesi kapsamında, tüm müşterilerine en kaliteli ve konforlu ürünü en uygun fiyat ile sunmayı hedefler.

09

Alternatif Yükleme Çözümleri Sağlar

Sahip olduğu lokasyon sayesinde, tır, gemi ve uçak yükleme alternatifleri ile dünyanın her noktası için müşterilerine avantajlı ve en uygun çözümleri sunar.

11

Özel Paketleme Sistemi Vardır

Kullanmakta olduğu özel paketleme sistemleri sayesinde özellikle yurt dışı müşterilerine malzeme ve nakliye güvencesi sunar.

10

Montaj Güvencesi Sağlar

Bünyesinde istihdam ettiği süpervizör ve montaj ekipleri tarafından yapılan montaj ve de-montaj hizmetleri ile müşterilerine uygulama güvencesi sunar.

12

İşçi Sağlığına ve İş Güvenliğine Önem Verir

İşçi sağlığı ve güvenliğine verdiği yüksek önem ve eğitici faaliyetler ile müşterilerine güvenli mekanlar sunar.

13

Müşteri Memnuniyeti En Büyük Kazancıdır

Satış ve satış sonrası süreçlerde 23 yıldır sattığı ürünün arkasında durarak, müşterilerine en iyi hizmeti sunar.

Hizmetlerimizi paylaşmak üzere SİZLERİ de BİZ’ im aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Misyonumuz

İnsanların barınma ihtiyaçlarını karşılamak için sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir mekanlar üreterek, yaşam sunmak.

Vizyonumuz

Sektörümüzde dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek fark yaratmak.

Hedeflerimiz

Sahip olduğumuz dünya standartlarındaki teknolojik gelişmeyi sürekli kılarak, sektörün lider firması olmanın sorumluğunu biran olsun unutmadan, yurtiçinde ve yurtdışında hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek, sektörün hep bir adım önünde olmayı sürdürmektir.

Kalite Politikamız

Sahip olduğumuz dünya standartlarındaki teknolojik gelişmeyi sürekli kılarak, sektörün lider firması olmanın sorumluğunu biran olsun unutmadan, yurtiçinde ve yurtdışında hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek, sektörün hep bir adım önünde olmayı sürdürmektir.