alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Hekim Panel

Kompozit Panel Teknolojisi

Hekim Panel

Hekim Panel teknolojisi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Hekim Panel Web Sitesini ziyaret ediniz.

Hekim PanelŞekerpınar/Çayırova’da kurulu bulunan üretim tesisimizde 2.000.000 m2 lik kapasite ile, 2011 yılının ilk yarısından itibaren çatı ve cephe sandviç panel üretimi gerçekleştirilmektedir.
HEKİMPANEL markalı sandviç panellerimiz taş yünü izolasyonlu ve EPS izolasyonlu olmak üzere 2 ana grupta toplanmaktadır.
Çatı sandviç panellerimiz 3 ve 5 hatve olmak üzere 2 çeşittir. Sac kalınlıkları min 0,35 mm ile 1,0 mm arasında değişebildiği gibi muhtelif boya alternatifleri de bulunmaktadır. Çatı panellerinin kalınlığı hem taş yünü hem de EPS izolasyonlu çeşitlerde 40 mm ile 120 mm arasında olabilmektedir. Aşındırıcı gazların söz konusu olduğu kapalı ortamların çatısında uygulanmak üzere dış yüzeyi sac iç yüzeyi ise PET olarak üretilen çatı panellerimiz nihai kullanıcılar için iyi bir çözüm alternatifidir. %7 den az eğimli çatılarda bir diğer alternatif de membranlı çatı panelimizdir. 5 hatveli olarak üretilen bu panelde hatveli kısım boyalı galvaniz sac diğer yüzey ise 1,20 mm kalınlığında PVC membrandan oluşmaktadır.
Cephe sandviç panellerimiz gizli vidalı cephe paneli, soğuk oda tipi cephe paneli ve H tipi cephe paneli olmak üzere 3 ana grupta toplanır. Bu panellerin sac kalınlığı ve boya alternatifleri de çatı panelleri ile aynıdır. Gizli vida cephe panellerinde izolasyon kalınlığı 50 mm’denn, soğuk oda tipi ve H tipi cephe panelleri ise 40’den başlayıp 120 mm kalınlığa kadar çıkmaktadır. Cephe panellerinde pijama,zet ve düz desen olmak üzere üç tip farklı yüzey görünümü mevcuttur. İç mekanlarda ara duvar olarak kullanılmak üzere PET/PET malzemeli cephe panelleri üretim yelpazemizde yer almaktadır. Sandviç panel sektöründe bizi ayrıcalıklı kılan ürünümüz dışı sac içi fibercement levha olan duvar panellerimizdir. Bu panellerde iç yüzey elemanı olarak 6-8 veya 10 mm kalınlıkta fibercement levha kullanılmaktadır. Bu özel ürünle büyük ve küçükbaş hayvan besiciliği sektörüne hem ekonomik hem de hayvansal atıklardan kaynaklanan asidik ortama dayanıklı, güvenilir bir alternatif çözüm sunuyoruz.
Panel hattımızda 600 mm’den 1250 mm’ye kadar ende ve 16000 mm’ye kadar boyda sandviç panel üretimi yapılabilmektedir. Aynı üretim hattında izolasyonsuz 3 veya 5 hatveli trapez paneller de üretebilmekteyiz.