alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Kamp Konteyneri

kamp-yapilari

Kamp Konteynerleri

Prefabrik yapıların dışında şantiye binaları için en çok tercih edilen kamp konteyneri, en konforlu, sağlam yapılar konteynerlerdir. Standart olarak ebatlarımız  2,4×6 m ve 3×7 m’dir. Ürettiğimiz standart kalıpların dışında projeye özel ebatlarda da konteyner üretimi yapmaktayız. Projenize özel olarak birleşimli konteynerlerde kullanılmaktadır. Konteyner tamamen kendi fabrikamızda üretilir, birleştirilme işlemi ise şantiyede yapılmaktadır. Projeye göre tek katlı, iki katlı, üç katlı çözümler üretmekteyiz.

Konteynerlerin kurulacağı iklim şartlarına göre eğer gerekli ise çatı takviyesi de yapılabilir. Dolayısıyla ön proje sürecinde tüm teknik detayların belirlenmiş olması şarttır.

Projenin yapılacağı ülkeye göre, konteynerleri şantiyeye, monoblok ya da demonte olarak sevk etmek mümkündür. Özellikle çok uzak ülkelere gönderilen konteynerlerimiz için Hekim Flat-Pack,

Hekim Demontabl ve Hekim Profil Sistem konteyner çözümlerimiz geliştirilmiştir. Hekim Klasik, Hekim Panel sistemlerimiz ise monoblok üretimlerde kullanılan modellerimizdir.