alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Konteyner Ev

Konteyner Ev

Konteyner Evler

Konteynerler dünyanın her yerinde farklı amaçlar için farklı şekillerde kullanılmaktadır. Ülkemizde konteyner üretimin lider firmalar arasında olan firmamız konteyner ev üretimi yapmaktadır. Konteyner evler genellikle kısa süreli, mevsimsel ve imar izni olmayan arazilerde konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasında, müşterilerimizin tercih ettiği uygulamalardır. Konteyner evlerin tercih edilme sebebi hızlı ve pratik kurulabilmesi, fiyatlarının uygun olması, ısı, ses, su yalıtımının bulunması başta gelmektedir.

Ürettiğimiz konteyner ev isteğe bağlı olarak tek katlı ya da iki katlı olabilirler. Ayrıca konteyner evlerin içinde banyosu da bulunmaktadır. Müşterimizin isteği üzerine konteyner ev iki ya da üç odalı olabilir, içerisinde wc duş bulunabilir. Tek odalı, iki odalı ve wc duş içinde bulunan konteynerlerimiz standart ebatlara göre üretilmektedir. Daha yüksek m2 sahip projeler için konteyner birleşim detaylı kullanılmaktadır. Bir veya daha fazla konteynerin birleşimiyle konteyner ev planlarımız gerçekleştirilebilir. İklim şartlarına uygun olarak gerekirse çatı detayı oluşturulur ve buna göre montajı gerçekleştirilir.

İlgili konteynerlerimiz, Hekim Panel veya Hekim Klasik sistem olarak, monoblok veya demonte olarak üretilir. Konteynerlerin dış cephesinde kullanılan malzeme talebe göre boyalı galvaniz sac veya A-1 sınıfı yanmaz fibercement, içi de yine fibercement kaplama olarak uygulanabilir. Elektrik ve sıhhi tesisatlar tercihe göre, sıva altı veya sıva üstü olarak gerçekleştirilir.