alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Sağlık Konteyneri

Saglik Konteyneri

Sağlık Konteynerleri

Konteyner yapılar taşıdıkları özellikler ve yapısı bakımından birçok iş alanında ve insanların yaşayabileceği barınaklar olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle barınma ihtiyacı hissedilen hemen her sektör için konteynerler kullanılabilir.

Sağlık alanı için de konteyner üretimi yapmaktayız. Sağlık konteyneri üreten firmamız insanların rahat edebileceği konforlu konteynerler üretmektedir. Sağlık konteynerleri revir, hastane ek yapıları, laboratuvar, sahra hastaneleri amacıyla kullanılabilir.

Sağlık için üretilen sağlık konteynerlerinin hijyenik olması gerekmektedir. Islak hacim ve diğer mekanlarda uygulanan tüm detaylar buna göre oluşturulur. Sağlık konteynerinin en büyük avantajı fabrikada üretimi yapıldıktan hemen sonra kurulumunun kısa sürede yapılıp kullanıma hazır teslim edilmesidir. Bu nedenle sağlık konteynerleri acil ihtiyaç olduğu durumlarda, coğrafi koşulların zor olduğu alanlar için kullanılmalıdır.

Konteynerler sahip oldukları şase, yani tabanlı olma özellikleri ile koyulacağı alanda çok özel bir uygulama yapılmaksızın vinç yardımı ile yerleştirilebilir. Konteynerlerin birleşimli olmaları durumunda, birleşim yüzeyinin açık bırakılarak birleşim detayları şantiyede çözülmektedir. İlgili konteynerlerimiz, Hekim Panel veya Hekim Klasik sistem olarak, monoblok veya demonte olarak üretilir. Konteynerlerin dış cephesinde kullanılan malzeme talebe göre boyalı galvaniz sac veya A-1 sınıfı yanmaz fibercement malzeme olabilir.

Elektrik ve sıhhi tesisatlar tercihe göre, sıva altı veya sıva üstü olarak projelendirilir.