alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Showroom ve Satış Ofisleri

showroom

Showroom ve Satış Ofisleri

Konteyner günümüzde çok farklı sektörlerde farklı amaçlar için farklı şekillerde kullanılmaktadır. Konteynerlerin bu şekilde tercih edilmesinin nedeni konteynerlerin sağladığı konfor, uygun fiyat, çabuk yapılabilmesi ve istenilen özelliklere göre projenin oluşturulabilmesidir. Konteynerler Showroom ve satış ofisleri için de kullanılmaktadır. Showroom ve satış ofisleri için yapılan konteynerlerin diğer konteynerlerden farkı görüntüsü, dikkat çekici yapısı ve prestijidir.

İnşaat firmaları satışını yapacakları dairelerin, ofislerin tanıtımı için showroom ve satış ofisleri oluşturmaktadır. Bu satış ofislerini oluştururken de konteynerleri tercih etmektedirler.

Konteyner çözümlerinin kullanıldığı satış ofisleri ve showroom yapılarında, ya standart ebatlı konteynerlerimiz, ki bunlar 2,40×6,00 veya 3,00×7,00 metre ebatlarındadır, ya da özel ebatlı konteyner kullanımı ile gerçekleştirilir. Birleşimli konteynerlerden oluşturulan mekanlar, istenilen şekilde bölümlere ayrılabilir. Cam veya alüminyum bölmeler ile son derece şık mekanlar oluşturulabilir.

Showroom ve satış ofisi amaçlı kullanılan konteynerlerin dış cephelerinde, sac veya fibercement kullanılabilir. Yatay olarak kullanılan sac desenleri ile son derece şık ve farklı cepheler oluşturulabilir. Ayrıca A-1 sınıfı yanmaz özelliğe sahip fibercement levhalar ile istenilen renge boyadığınız, ahşap, doğal taş, fugalı görünümler ile değişik desenli cephe çözümleri oluşturulabilir.