alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Sosyal ve Ortak Yaşam Konteyneri

sosyal-ve-ortak-yasam-konteyneri

Sosyal ve Ortak Yaşam Konteyneri

Firmamız insanların bir arada güven, konfor içinde yaşayabileceği konteyner yapılar üretmektedir. İnsanların ortak yaşam alanları için de üretim yapmakta olan firmamız rahat edebileceğiniz konteyner yapıları sizlere sunmaktadır. Spor tesisleri, revir, müze, lokal, izci kampı, kütüphane vb. alanları ortak ve sosyal yaşam alanları olarak değerlendirilebilir.

Ortak ve sosyal yaşam alanları için üretilen sosyal ve ortak yaşam konteyneri son derece konforlu ve güvenli olmalıdır. İçerisinde barınacak olan personelin rahatça barınabilmesi oldukça önemlidir.

Coğrafi koşulların genel olarak zor ve kötü olduğu yerlerde kullanılan konteynerlerde tüm statik hesaplar ilgili iklim koşullarına göre hesaplanır.

Standart konteynerlerimizin tekil veya birleşimli olarak kullanımları ile oluşturulan modüler yapılarda, istenilen plan çalışması, mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. Tüm statik hesaplamalar kurulumu yapılacak yerin iklim koşulları göz önünde bulundurularak yapılır. Bu hesaplamalara göre üretilen konteynerlerin montajı yine kendi montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. İlgili konteynerlerimiz, Hekim Panel veya Hekim Klasik sistem olarak, monoblok veya demonte olarak üretilir. Konteynerlerin dış cephesinde kullanılan malzeme talebe göre boyalı galvaniz sac veya A-1 sınıfı yanmaz fibercement malzeme olabilir. Elektrik ve sıhhi tesisatlar tercihe göre, sıva altı veya sıva üstü olarak projelendirilir.