alexa
  • Tel: 444 1 777
  • Mail:info@prefabrikyapi.com

Yatakhane Konteyneri

yatakhane-konteyneri

Yatakhane Konteynerleri

Konteynerler farklı ebatlarda farklı amaçlar için kullanılabilen konforlu yapılardır. Yatakhane konteynerleri şantiyeler, izci kampları ve misafirhaneler için kullanıma uygun konforlu yapılardır. İnsanların uyku ihtiyacını karşılamak için kullanılırlar. Yatakhane konteynerleri kişi sayılara göre oluşturulan projelere göre tek ya da birleşimli olarak yapılmaktadır. Şantiyelerde işçilerin ve mühendislerin uyku ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan konteynerler işçi ve mühendis yatakhaneleri olarak ayrılmaktadır.

Yatakhane konteynerleri için standart planlarımız vardır. Standart planların dışındaki isteklerinizi mühendis ve mimarlarımız ile projelendirmekteyiz.

Yatakhane konteynerleri için tek katlı, iki katlı ve çok büyük projeler için üretebildiğimiz üç katlı örneklerimiz vardır. İşçilerin güvenliğini sağlamak son derece önemlidir. Bu nedenle ürettiğimiz yatakhane konteynerleri A-1 sınıfı yanmaz malzeme olan fibercement kullanılarak üretilmektedir. Islak hacimler çoklu ve yoğun kullanıma göre projelendirilmeli ve malzeme seçimi buna göre yapılmalıdır. Konteynerlerin kurulacağı iklim şartlarına göre eğer gerekli ise çatı takviyesi de yapılabilir. Birçok kez sökülüp, tekrar montajı yapılabilir.