Paylaş

Askeri Konteynerler

6 kıtaya ve yüzlerce ülkeye ihracat yapan Hekim Holding çatısında yer alan Prefabrik Yapı A.Ş.; müşteri memnuniyetinin ilk planda tutulduğu, uluslararası standartlara uygun yapılar tasarlar. Hazır yapı sektörünün öncü firması olan Hekim Holding güvencesi altında bulunan Prefabrik A.Ş., yıllardan beri edindiği tecrübe ile askeri çözümler için de müşterilerinin her zaman yanındadır.

Zorlu Arazi Koşullarında Maksimum Güvence

Zorlu iklim koşullarında askeri personelin; gıdaların, tıbbi ürünlerin, silahların ve mühimmatların kuru bir ortamda bulunması azami bir önem taşır ve askeri konteynerler bu ihtiyaca uygun olarak hazırlanır. En uygun ve en doğru askeri konteyner tasarımı için talebe göre seri üretim yapılabilmektedir.

Isıya, sese ve suya dayanıklı olarak en zor arazi ve iklim koşullarına uygun şekilde üretilen askeri konteynerler, sağladığı güvenli yaşam alanları ile yüksek beklentileri karşılar. Konteynerlerin kolay taşınabilir olmaları, karadan, havadan ya da denizden yapılacak sevkiyatlarda kullanım kolaylığı sağlar. Monoblok ve demonte konteynerler farklı durumlara yönelik en uygun çözümler sunar.

Dayanıklı Yapılar

Askeri personelin güvenle ve konforla kullanabilmesi için tasarlanan askeri konteynerlerin sağlam yapıda olmaları birinci önceliktir. Askeri konteyner, en yağışlı ortamlarda su geçirmez ve en sıcak ortamlarda yekpare şeklini muhafaza eder. Konteynerler, çöl sıcaklarına ve kutup soğuklarına karşı dayanıklıdır.

Askeri kullanım konusunda önceliklerden birisi olan kurşun geçirmez yapılarla alakalı ürün geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek üretim gücü ile ister küçük bir birlik için, ister büyük bir tabur için istenilen koşullarda askeri konteyner üretimini taahhüt eder ve donanımlı teknik personeli sayesinde ihtiyaçlara yönelik en doğru planlamayı yapar, istenilen termin süresinde yapıları teslim eder.

Monoblok ve Demonte Çözümler

Talepler doğrultusunda üretilen askeri konteynerler, içinde barındırdığı askeri personellere ev konforu sunar. Yemekhane, yatakhane, banyo, depo, toplantı ve brifing salonu gibi ortak kullanım alanlarını da içerebilen konteynerler monoblok ve demonte tercihlerine göre tasarlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Monoblok çözümlerde Hekim Panel ve Hekim Klasik modelleri, demonte çözümlerde ise Flat-Pack Sistem, Demontabl ve Hekim Profil Sistem konteyner modelleri şartlara göre tercih kolaylığı sağlar.

Her türlü ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacak şekilde üretilen askeri konteyner talepleriniz için talep formu doldurabilir ya da doğrudan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bazı Askeri Konteyner Projeleri