Paylaş

Sosyal Yaşam Konteynerleri

Prefabrik A.Ş. aylık 6.750 adet konteyner üretim kapasitesine sahip 31.000 metrekare üzerine kurulu entegre üretim tesisiyle Türkiye’nin ve dünyanın en önemli hafif çelik yapı üreticileri arasında yer alıyor. Kaynaksız yapı teknolojisi ile üretim yapan Prefabrik Yapı A.Ş. konteyner üretiminin standartlarını belirleyen marka olmanın gururunu yaşıyor.

Ofis konteyneri, yatakhane konteyneri, kamp konteyneri, sağlık konteyneri, eğitim konteyneri gibi çok çeşitli amaçlarla konteyner üreten Prefabrik Yapı A.Ş., sosyal yaşam konteynerleri ile de son derece güvenli, estetik ve konforlu ortak yaşam alanları oluşturuyor.

Isıya, Suya ve Paslanmaya Karşı Dayanıklı Sosyal Yaşam Konteynerleri

Sosyal yaşam konteyneri modelleriyle dikkat çeken Prefabrik Yapı A.Ş.; spor tesisleri, müze, izci kampları ve kütüphaneler gibi ortak kullanım alanlarının yoğun olduğu yapılar için sosyal yaşam konteynerleri üretiyor. Hekim Holding’in Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonucunda geliştirdiği patentli teknolojileri ile üretilen sosyal yaşam konteyneri çeşitleri; ısıya, paslanmaya ve suya karşı yüksek mukavemet gösterdiği için uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Her Türlü Arazi Yapısı ve Hava Şartlarına Uygun Kullanım Özellikleri

Afrika’dan Asya’ya, Amerika’dan Avrupa’ya kadar dünya üzerinde yaşamın olduğu altı farklı kıtada yüzlerce ülkeye ihraç edilen sosyal yaşam konteynerleri, doğal olarak her türlü arazi yapısına ve iklim şartına karşı yüksek dayanıklılık gösterecek şekilde üretiliyor.

Prefabrik Yapı A.Ş.’nin mühendis ve mimarları tarafından her biri kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanan sosyal yaşam konteyneri çeşitleri Afrika sıcağından Kuzey kutbunun soğuğuna, Muson yağmurlarından çöl rüzgârlarına kadar tüm hava ve iklim olaylarına karşı yüksek mukavemet gösteriyor.

Konforlu, Sağlıklı ve Estetik Ortak Yaşam Alanları

Prefabrik Yapı A.Ş.; yapısında selüloz elyafı, çimento ve ağırlıklı olarak da mikronize edilmiş kuvars bulunan iç, dış cephede ve zeminde kullanılan fibercement levhalarla son derece hafif ve bir o kadar dayanıklı sosyal yaşam konteyneri üretebiliyor. Fibercement levhalar aynı zamanda çağdaş, estetik ve çevre dostu ortak yaşam alanları oluşturulmasını da sağlıyor.

Yanmaya, paslanmaya ve suya karşı dayanıklı olan bu levhalar aynı zamanda ahşap ve doğal taş gibi farklı desen çeşitleriyle son derece şık ve estetik yaşam alanları oluşturulmasına katkıda bulunuyor. Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun sosyal yaşam konteyneri modellerini incelemek için talep formu oluşturabilir ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Bazı Sosyal Yaşam Konteyneri Projeleri