Paylaş

Kamp Konteynerleri

Hazır yapı sektörünün deneyimli ve öncü firmaları arasında yer alan Prefabrik Yapı A.Ş. yenilikçi teknolojiler kullanmasıyla tanınır. 6 kıtada yüzlerce ülkeye konteyner ihraç eden Prefabrik Yapı A.Ş. yüksek üretim gücü, yeni nesil üretim teknolojileri ve uzun ömürlü yapı malzemeleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun modeller sunar.

Konteyner temelli binaların ve yaşam alanlarının planlanması için çok sayıda seçenek sunan Prefabrik Yapı A.Ş., kullanım ihtiyacına en ideal çözümler için müşterilerine her zaman yardımcı olur. Firmanın konteyner yaşam alanları grubunda yer alan kamp konteynerleri; mülteci kampı, izci kampı, askeri binalar ve şantiye kampı gibi yaşam alanlarının oluşturulmasında kullanılan fabrikasyon yapılardır. Kamp konteynerleri, deprem ve sel gibi doğal felaketlerin yaşandığı zamanlarda geçici konut ihtiyacını karşılamak amacıyla da tercih edilir.

Coğrafi Koşullara Uygun Kamp Konteynerleri

Farklı ihtiyaçları ve beklentileri karşılamak üzere Prefabrik Yapı A.Ş. tarafından üretilen kamp konteynerleri; inşaat, maden, petrol ve doğal gaz sektörlerine ait çalışma alanlarında kurulması gereken kamp binaları için en uygun çözümlerdir. Kamp konteynerleri uzun süreli kullanıma uygun olarak sosyal alan, yatak, yemekhane, WC ve duş olanakları da içeren projelerdir.

Kurulan bölgenin ya da ülkenin iklim koşullarına uygun olarak tasarlanabilen kamp konteynerleri, dayanıklılıkları sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Kolay kurulma ve sökülme imkânı tanıyan kamp konteyneri gerek duyulduğunda çatı eklemeleri ve teknik donanımlarla güçlendirilebilir. Böylece proje içeriğine göre iki ya da üç katlı çözümler sunulabilir.

Kamp Konteyneri Çözümleriyle Tasarlanan Kamplar

Birçok dünya ülkesinde ve Türkiye’de zaman zaman ihtiyaç doyulan mülteci kampları için en uygun yapılar, kamp konteyneri uygulamalarıdır. Hızlı biçimde seri üretim olanağı sunan fabrikasyon yapılarla kısa sürede konforlu ve sağlıklı yeni yaşam alanları oluşturulabilir. Konteyner mülteci kamp alanlarında gereksinim duyulan tüm yaşam alanları, kamp konteyneri çözümleri sayesinde kolayca hayata geçirilir. Prefabrik ev çözümleri kadar başarılı sonuçlar veren kamp konteyneri uygulamaları, standart ebatların yanı sıra isteğe bağlı özel ebatlarla da üretilebilir.

Konteyner ve prefabrik yapı üretiminde konforlu ve kullanışlı çözümler sunan Prefabrik Yapı A.Ş. ile hemen iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan konteyner yaşam alanına, kamp konteyneri modelleri sayesinde kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Bazı Kamp Konteyneri Projeleri