Paylaş

Showroom Konteynerleri

Hazır yapı sektörünün öncü firmalarından olan Prefabrik Yapı A.Ş., aylık 6.750 adet konteyner üretim kapasitesine sahip. Uzun yıllardır güven teşkil eden bir üretim serüveni, geldiği noktada sahip olduğu yüksek üretim kapasitesi, ardında Hekim Holding’in gücü ve yenilikçi yaklaşımıyla ile Prefabrik Yapı A.Ş., kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun yaşam alanları tasarlar.

Her iklim koşuluna uygun olarak fonksiyonel biçimde üretilen, özelleştirilebilir yapılarıyla ihtiyaca yönelik çözümler sunan pratik yapılardan olan konteynerler, görüntüleri ile de şık bir izlenim bırakır. Showroom konteyneri şeklinde kullanılmak üzere özel olarak üretilen yapılar, yüksek işlevsellik sağlamakla beraber kaliteleri ile de güven verir.

Showroom konteyneri, görsel olarak yüksek standartlarda olmasının yanı sıra konteyner içinde talep edilen değişikliklerin yapılmasına olanak sağlaması ile estetiği konfor ile birlikte sunar. Konforlu, işlevsel ve şık showroom konteyneri modelleri, çeşitli faaliyet alanlarına adapte olabilecek şekilde üretilebilir.

Konforlu ve Profesyonel Showroom Konteynerleri

Herhangi bir ürün veya hizmet tanıtımında kullanılan şık görünümlü showroom konteyneri, sunumu yapılan ürünün özelliklerini ön plana çıkaracak şekilde oluşturulur. Konteynerde kullanılan ışıklandırmalar, ışığın yoğun ve az kullanılacağı yerlere göre gerekli parlaklığı ve gölgelendirmeyi sağlayarak etkin bir ürün sunumu sağlar. Dikkati ürünün üzerinde toplayacak şekilde kullanılan bazen canlı bazen ise mat renkler, ürün estetiğini tamamlayıcı nitelikte seçilir.

Showroom konteyneri içinde gerekli yerlerde kullanılabilecek cam bölmeler ile daha düzenli ve görsel netlik sağlayan bir sunum gerçekleştirilir. En kaliteli malzemeden üretilen iç tasarımınyanında dış tasarımında tercihe göre kullanılan ahşap, doğal taş ve benzeri estetik malzemeler, ürün prestijini artırmaya yönelik olumlu etki yapar.

Showroom Konteynerinde Konfor ve İşlevsellik Bir Arada

Showroom konteyneri; konforu ve mobiliteyi bir arada sağlarken, ihtiyaç belirlendiği anda hızlıca inşa edilebilen pratik bir yapıdır. Showroom konteynerleri, taşınabilir olmaları ile farklı alanlarda kullanım devamlılığı ve kolaylık sağlayan yapılardır. Prefabrik Yapı A.Ş. ürettiği konteynerlerde kullandığı malzemelerle ısı, su ve ses yalıtımı konusunda uzmanlaştığı için showroom konteynerlerinde bu tür olumsuzluklar da görülmez.

Showroom konteyneri satın almak için bir talep formu doldurabilir ya da aklınıza takılan bütün sorular için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.