Paylaş

Eğitim Konteynerleri

Prefabrik Yapı A.Ş. 31.000 m² alan üzerine kurulu entegre üretim tesislerinde aylık 6.750 adet konteyner üretim kapasitesine sahip. Yüksek kalite galvenize hafif çelikten üretilen prefabrik yapılar, konteynerler ve konstrüksiyon yapılar üreten firma, kaynaksız yapı teknolojisi ve fibercement levha teknolojisi gibi patentli teknolojileri ile yapı sektöründe standartları belirliyor.

Devrim niteliği taşıyan bu teknolojilerle ısıya, soğuğa, neme ve suya karşı son derece dayanıklı konteynerler üreten Prefabrik Yapı A.Ş. farklı kullanım amaçları bulunan konteynerlerini 6 farklı kıtada yüzlerce ülkeye ihraç ediyor. Firmanın hem yurt içi hem de yurt dışı pazarına hitap eden eğitim konteyneri modelleri güvenli, konforlu, rahat kurulum ve kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor.

Her Türlü Dış Etkiye Karşı Dayanıklı Eğitim Konteynerleri

Ar-Ge faaliyetlerine ve inovasyona önem veren Hekim Holding’in gücünü arkasına alan Prefabrik Yapı A.Ş., yangın eğitiminden iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine kadar pek çok eğitim ihtiyacına cevap verebilen eğitim konteynerleri üretiyor. Bunun yanı sıra doğal afetler nedeniyle kullanılamaz hale gelen betonarme eğitim binalarının yerine, geçici olarak ihtiyaçlara cevap verebilen eğitim konteyneri modelleri de Prefabrik Yapı A.Ş.’nin ürün gamı içerisinde yer alıyor.

Prefabrik Yapı A.Ş.’nin eğitim konteynerleri eğitmenlerin ve öğrencilerin sağlığını, güvenliğini ve konforunu sağlayacak şekilde üretiliyor. Çeliğin pas tutmasını engelleyen galvanizleme işleminden geçirilmiş çelik ve HekimPanel markalı sandviç paneller ve ya iç-dış cephesinde fibercement levhalar kullanılarak üretilen eğitim konteyneri çeşitleri ısı, nem ve su yalıtımları ile tüm ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunuyor.

Kolay Kurulum ve Kullanım Özellikleri

Konteynerlerin iç-dış cephesinde kullanılan; tamamen doğal ham maddelerden üretilen fibercement levhaların yapısında selüloz elyafı, çimento ve ağırlıklı olarak da mikronize edilmiş kuvars bulunuyor. Yapısındaki kuvarsın etkisiyle son derece dayanıklı ve sağlam olan fibercement levhalar aynı zamanda oldukça hafif olma özelliği de taşıyor. Eğitim konteynerleri üretilirken Prefabrik Yapı A.Ş.’nin patentli teknolojisi olan kaynaksız yapı teknolojisi de kullanılıyor.

Kaynaksız yapı teknolojisinde konteynerlerin birleşim yerlerinde, geleneksel birleştirme yöntemi olan kaynak yerine cıvata ve somun sistemi kullanıldığı için eğitim konteynerlerinin montajı ve istendiğinde başka bir yere taşınması oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıza fonksiyonel çözümler üretmek için web sitemiz üzerinden talep formu oluşturabilirsiniz.

Bazı Eğitim Konteyneri Projeleri