Paylaş

Konteyner Satış Ofisleri

Aylık 6.750 adet konteyner üretim kapasitesiyle Prefabrik Yapı A.Ş., Hekim Holding’in Ar-Ge ve inovasyona dayanan gücüyle geliştirdiği kaynaksız yapı teknolojisi ile devrim niteliğinde yeniliklere imza atıyor. Tüm dünyada yüzlerce ülkeye ihraç edilen eğitim konteyneri, sağlık konteyneri, kamp konteyneri, sosyal yaşam konteyneri gibi farklı konteyner modelleri güvenli, konforlu, sağlam ve dayanıklı yapılarının yanı sıra kolay kurulum özellikleriyle de öne çıkıyor.

Şık ve Estetik Konteyner Satış Ofisi Çözümleri

Değişik sektörlerde çok farklı amaçlarla kullanılan konteyner modelleri, hem kalıcı hem de geçici showroom veya satış ofisi olarak da kullanılabiliyor. Görselliğin ön planda olduğu satış ofisleri veya showroom’lar için göze hitap eden estetik tasarımlara sahip konteynerler tercih ediliyor. Aynı zamanda konteyner satış ofisleri son derece sağlam ve dayanıklı da olmak zorunda.

Dünyanın en önemli hafif çelik yapı üreticileri arasında yer alan Prefabrik Yapı A.Ş., konteyner satış ofisi modelleri için yenilikçi fibercement levha teknolojisini ve sac levhaları kullanıyor. şık ve estetik bir görünüm kazanan konteyner satış ofisleri; ahşap, cam, metal ve doğal taş görünümünde üretilebilen fibercement levhalarla, kurulacağı mekânın silüetine uygun bir yapıya kavuşturulabiliyor.

Yangına, Depreme ve Suya Dayanıklı Konteyner Satış Ofisleri

Talebe göre A-1 sınıfı yanmazlık belgesine sahip fibercement doğal çimento levhalarla üretilen konteyner satış ofisi modelleri; yangına, depreme ve suya karşı daha dayanıklı bir yapı kazanıyor. İçeriğindeki selüloz elyafı, çimento ve ağırlıklı olarak da mikronize edilmiş kuvars ile dayanıklılığı artırılan fibercement levhalar, Prefabrik Yapı A.Ş.’nin sektöre kazandırdığı yeni birleştirme yöntemi olan kaynaksız yapı teknolojisi ile birlikte kullanılıyor. Bu yeni nesil birleştirme tekniğinde kaynak yerine somun ve cıvatalar kullanıldığı için yapı daha sağlıklı ve dayanaklı hâle geliyor.

Ayrıca kurulumu kaynaksız yapı teknolojisiyle üretilen konteyner satış ofisi modelleri, hızlı ve kolay bir şekilde kurulup sökülebiliyor ve başka bir yere rahatlıkla taşınabiliyor. Konteyner satış ofisi ihtiyaçlarınız için estetik, güvenli ve dayanıklı çözümler sunan Prefabrik Yapı A.Ş. ile iletişime geçmek için firmamıza telefon edebilir veya talep formu oluşturabilirsiniz.