Paylaş

Firma Profili

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1989 yılında kurulmuştur. Hazır yapı sektörüne kazandırdığı ilkleri, yüksek kalite standartları ve inovasyonu ile dünyanın sayılı kuruluşları arasındadır.

Prefabrik Yapı A.Ş., ön üretimli hazır yapı üretiminde geliştirdiği teknolojileri, yüksek kapasitesi, makine ekipmanları, profesyonel kadrosu, 25.000 m²’de yer alan üretim tesisleri ve 6.000 m² alanda kurulmuş hazır yapı tanıtım alanı ile 6 kıtada 115’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 29 yıldır süre gelen başarı grafiğinde ilkelerinden vazgeçmeyen, kaliteli ve sürdürülebilir iş modeli hedefleri ile yüksek kalite standartlarında; prefabrike yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir.

Merkezinde insan odaklı bir yaklaşım benimseyen Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.; satış, pazarlama, üretim, AR-GE ve ÜR-GE yatırımları ile alanında üstün faaliyetler göstermektedir. Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Prefabrik Yapı A.Ş. olarak sektörde öncü olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve bilinç ile her zaman daha iyiyi hedefliyor, bu yaklaşım ve anlayış doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet sunarak kalitemizden ödün vermiyoruz. Birlikte büyüyerek birlikte gelişiyoruz.

Vizyon

Dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek fark yaratmak.

Misyon

İnsanların barınma ihtiyaçlarını karşılamak için sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir mekanlar üreterek özel yaşam alanları sunmak.

Değerler

Sahip olduğumuz dünya standartlarındaki teknolojik yeterliliği geliştirerek sürekli kılmak için çalışıyoruz. Sektörün lider firması olmanın sorumluğunu bir an olsun unutmadan yurt içinde ve yurt dışında; hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üretmeye devam ediyoruz. Böylece sektörün hep bir adım önünde olan firmamızın bu başarısını sürdürmeyi hedefliyoruz.

Preform | Prefabrike Yapı Sistemleri

Preform | Prefabrike Yapı Sistemleri

Preform; yepyeni, önemli kararların alındığı ofisler, yemek molasında hijyenik bir ortamın sağlandığı yemekhaneler, aktiviteler için sosyal tesisler ve yorucu geçen bir günün ardından güvenle, huzurla dinlenebilmeniz için yatakhaneler ve pek çok yaşam alanı için profesyonel yaklaşımlar tasarlıyor. Başta inşaat sektörü olmak üzere enerji, eğitim, sağlık, petrol – doğal gaz, maden ve savunma sanayi sektörü gibi birçok alanda seçkin ürün gamı ile talepleri karşılıyor.

Lifecase | Konteyner ve Kabin Sistemleri

Artık ürününüzü nasıl nakledeceğinizi, nereye kuracağınızı ya da ne kadar zaman kaybedeceğinizi düşünmenize gerek yok. Lifecase, minimum performansla maksimum mobilizasyon için sürekli çalışıyor, inovatif fikirleri teknolojinin de yardımıyla yeni ürünlere dönüştürüyor. Birçok sektörde ve mobilizasyonlarda farklı fonksiyonlar için kullanılan Lifecase, birkaç dakikanın hayat kurtardığı afet sonrası müdahalelerde, 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hazır hale getirilere güvenli ve konforlu yaşam alanları da sunuyor. Lifecase; renk seçenekleri ile göze hitap ederken özel tasarımlı ürünlerinde yanmaya dayanıklı hatta zırhlı yapısı ile güvenli alanlar oluşturulmasına imkan tanıyor.
Lifecase | Konteyner ve Kabin Sistemleri
Steelin | Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Steelin | Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Çevrenizde çok katlı hafif çelik yapılar görmeye hazır olun…Şu ana dek maksimum dört kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin’in geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde sekiz kata kadar çıkabiliyor. Atölye, depo, hangar, fabrika… Steelin; geniş açıklıklı fonksiyonelliği ile fabrika yapısı olarak kullanılabileceği gibi büyük bir uçağın bakım hangarı olarak da ihtiyacı karşılıyor.

Hekim Profil | Hafif Çelik Yapı ve GES Taşıyıcı Profilleri

Hekim Profil, hazır yapı sektöründe birçok entegre tesisi ve inovatif gücü ile sektörün lider firması olan Hekim Holding’in; çok katlı hafif çelik yapılar, endüstriyel tesisler, güneş enerjisi taşıyıcı sistemler ve geniş açıklıklı özel projeler için nitelikli yapı profilleri üreten markasıdır. Üretimini gerçekleştirmiş olduğu profiller; tasarım esnekliği, maliyet, işçilik, zaman ve tonajların düşürülmesi ile yatırım maliyetlerinde ciddi kazanımlar sağlamaktadır. Hekim Profil, sahip olduğu son teknolojiye ait HekimStructureROBOT üretim hattında müşteri taleplerine uygun olarak, ilgili EN standartlarında yüksek hassasiyetle üretimini gerçekleştirmektedir. Türkiye de ilk ve tek olarak tek profil üzerinde 56 farklı delik açabilme yeteneği ile talep edilen tüm projelere cevap verebilmektedir.
Hekim Profil | Hafif Çelik Yapı ve GES Taşıyıcı Profilleri

Üretim Tesisleri

Prefabrik Yapı A.Ş. konteyner üretim tesislerinde her biri alanında profesyonel kadrosu ile, günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, en yeni makine ve teknik ekipmanları kullanarak, yüksek standartlarda konteynerler üretmektedir.

Üstün Niteliklerimiz Neden Biz? Öne Çıkan Özelliklerimiz

Sektörde Lideriz

Hazır yapıların üretiminde kullanılan ham maddelerin tamamına yakınını kendi entegre tesislerimizde üretiyoruz.

Zaman Maliyetini Azaltırız

Müşteri beklentilerinin ötesinde sunduğumuz kaliteli ve zamanında hizmet ile fark yaratırız.

Doğa Dostuyuz

Teknolojimiz ve kullandığımız malzemelerle ekolojik duyarlılığımızı yansıtır, sürdürülebilirlik bilinci ile hareket ederiz.

Çözüm ve Hizmet Odaklıyız

Mimar ve mühendislerden oluşan deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile global alanda çözüm üretiriz.

Alternatif Yükleme Çözümleri Sağlarız

Kara, hava ve deniz taşımacılığında dünyanın her noktası için avantajlı ve en uygun alternatif yükleme çözümleri sağlarız.

Özel Paketleme Sistemi ile Fark Yaratırız

Özel paketleme sistemi ile malzeme ve nakliye güvencesi sunarız.

Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutarız

Satış öncesi ve sonrası süreçlerde, 1989’dan günümüze ürünlerimizin arkasında durarak kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlarız.

Üretim Güvencesi Sağlarız

170.000 m²’lik entegre üretim tesislerimiz, yüksek üretim kapasitemiz ve geniş ürün yelpazemiz ile tüm taleplerinizi zamanında karşılayabiliriz.

Ar-Ge ve Ür-Ge ile Teknoloji Noktasıyız

Sahip olduğumuz ileri teknolojili üretim hatları ve makine parkurumuz ile yenilikçi, yaratıcı ve esnek çözümler sunarız.

Profesyonel ve Nitelikli Çözümler Sunarız

Projeye özel çözümler ve hesaplamalar yapılarak uluslararası sertifikasyon ve kalite belgeleri ile dünya genelinde önemli projelere imza atarız.

Fiyat Avantajı Sağlarız

Performans değerlendirmesi kapsamında kaliteli ürünü avantajlı fiyat ile sunarız.

Montaj Güvencesi Sağlarız

Uzman süpervizör ve kurulum ekiplerimiz tarafından yapılan montaj ve de-montaj hizmetleri sağlarız.

İşçi Sağlığına ve İş Güvenliğine Önem Veririz

İşçi sağlığı ve güvenliğine verdiğimiz yüksek önem ve eğitici faaliyetler ile güvenli alanlar yaratırız.

Teknoloji Noktası Üstün Teknolojinin Öncüsü Konteyner Üretim Teknolojilerimiz

teknoloji-noktasi
05
HekimBoyaPlastik Boya ve PVC Hazır Yapı Profilleri Teknolojisi
06
HekimPlast Polietilen Tereftalat (PET) Teknolojisi
07
HekimBalistik Kurşun Geçirmez Kabin Teknolojisi
08
HekimProje Yazılım ve ARGE Teknolojisi

Hizmetlerimiz Üstün Hizmet Kaliteli Hizmet Anlayışı

Planlama ve Tasarım Özel olarak planlanan ve tasarlanan ürünlerimiz ile yaşam alanlarını daha kullanışlı, rahat ve güvenilir hale getiriyoruz.
Prefabrike Yapıların Üretimi Beton zemin üzerine kolayca monte edilen ön üretimli prefabrike yapılar üreterek farklı ihtiyaçlara yönelik yaşam alanları hazırlıyoruz.
Paketleme ve Yükleme Özel paketleme ve yükleme süreçlerimiz ile ürettiğimiz prefabrike yapı malzemelerini belirlenen lokasyonlara en güvenli şekilde ulaştırıyoruz.
Lojistik Ürettiğimiz malzemeleri yüklemeden nakliyeye kadar tüm aşamalarda takip ediyor müşterilerimize en doğru zamanda, sorunsuz olarak ulaşmasını sağlıyoruz.
Demontaj ve Montaj İşlemi Prefabrike yapıların demonte ve montaj işlemlerini de gerçekleştirerek iş gücünün büyük bir kısmını tamamlayarak süreçleri çok daha kolay hale getiriyoruz.
Süpervizör Desteği Uzman süpervizörlerimiz gözetimi altında montaj ve demontaj işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.
Bina İçi Sıhhi Tesisat İşlemi Temel ihtiyaçlar arasında olan suyun temin edilmesi, birimlere dağıtılması ve atık suların uzaklaştırılması için bina içi sıhhi tesisat işlemlerinin tümünü gerçekleştiriyoruz.
Boya İşlemi Prefabrik yapıların boyama işlemlerini de hızlı ve en iyi şekilde tamamlıyoruz.
Satış Sonrası Servis Satış sonrası servis hizmetimizle pek çok konuda size destek oluyoruz.
Mobilya, Teknik Ekipmanlar vb Temini Sadece prefabrik yapı üretiminde değil mobilya ve teknik ekipmanlar gibi yapı sektöründe müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı konularda da onlara destek oluyoruz.
Bina İçi Elektrik Tesisat İşlemi Pek çok günlük işin daha rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan elektrik üretimini aktif hale getirmek için bina içi elektrik tesisat işlemlerini de tamamlıyoruz.
Kalite Politikası
Şirketimiz kendi hedef ve stratejileri doğrultusunda sürekli olarak “gelişmeyi” ve “müşteri odaklı” bir hizmet anlayışını esas almaktadır.
Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
İndir
Hizmet Yeterlilik Belgesi
Hizmet Yeterlilik Belgesi
İndir
İmalat Yeterlilik Belgesi
İmalat Yeterlilik Belgesi
İndir
İSG Yönetim Sistemi Belgesi
İSG Yönetim Sistemi Belgesi
İndir
Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
İndir
Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi
Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi
İndir
Prefabrik Yapılar Gost-R Belgesi
Prefabrik Yapılar Gost-R Belgesi
İndir